• Facebook Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Youtube Sayfamız
  • Gplus Sayfamız

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı oluştuğunda yapılan ilk amatör müdahale demir çubukla tıkanıklığı açmaya çalışmaktır. Demir çubuk ile tuvalet tıkanıklığı açma çok eskilerden bilinen ve alışılagelmiş bir yöntemdir. Fakat bu yöntem tuvaletinizin "S" borusuna son derece zarar vererek pis su kaçağı, boru kırılması hatta patlamalara bile yol açabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca bu yöntem kullanılmamalıdır.

 Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

 

Tuvalet tıkanıklığı açma için bir diğer yöntem, tuvalet tıkanıklığı olan yere bol miktarda kimyasal dökmektir. Bu yönteme kısaca "kimyasal ile tuvalet tıkanklığı açma" diye adlandırılır. Her ne kadar etkili ve çözüm önerisi sunan bir yöntem olarak görünse de bu yöntem boru malzemelerini, ek boru ve dönüş yerlerini aşındırır, zayıflatır hatta deler. Bunun sonucunda sizlere zaman ve para masrafı yaratır.

Ayrıca kimyasallar insan vücuduna karşı son derece tehlikeli bileşenler içerdiği için kullanmak tehlikeli olabilir. Bu yöntemde oldukça kaçınmak ve uzak durmak gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için nalburlarda satılan mini sprialler,tuvalet tıkanıklığı açmak için yarayabilir. Fakat bu tıkanıklıklar kendiliğinden de geçebilecek çok ufak tıkanıklıklardır. Büyük çaplı tıkanıklıklarda mini spiraller yine işe yaramyacaktır.

BU GEÇİCİ YÖNTEMLERİ BİR KENARA BIRAKIN İŞTE TUVALET TIKANIKLIĞINI AÇMAK İÇİN DOĞRU YÖNTEM !!!

Kırmadan Dökmeden Tuvalet Tıkanıklığı Açma İşlemini Son Derece Güvenli Bir Şekilde Yapıyoruz !!!

 

Tuvalet tıkanıklığı sık karşılaşılan bir sorundur ve tıkanma olduğu andan itibaren gerek evde gerekse iş yerinde ciddi sıkıntılara yol açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma için kendi imkanlarınızla tel veya demir çubuk kullanarak, asit ve benzeri maddeler dökerek uygulanan yöntemler ileride ortaya çıkacak daha karışık ve masraflı zararlara neden olmaktadır. Bu nedenle evinizde veya iş yerinizde herhangi bir tuvalet tıkanıklığı olduğunda hemen meslek olarak bu işi yapan bir uzmana başvurmalısınız. Günün her saatinde hemen firmamızı arayarak probleminize çözüm bulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini bu işe uygun alet ve ekipmanlarımızla kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tıkanan tuvalet giderinin açılması için ev ve işyerinizi köstebek yuvası haline getirmiyor, soruna işlevsel ve hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Senelerin deneyimiyle siz değerli müşterilerimize hizmet veren profesyonel ekiplerimiz, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için farklı ekipmanlar kullanmakta ve önceliği her zaman gideri kırmadan açmaya vermektedir. Lavabo, tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma işleminden sonra ev ve işyerinizde tadilat yapılması gerekmeyeceği için zahmet girmenize ve tadilat için ekstra harcama yapmanıza gerek kalmayacaktır.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Çeşitli çözümler, öneriler, yol ve yordam, bilinen yanlış alışkanlıklar tuvalet tıkanıklığı nasıl açılırsorunusun farklı versiyonlarını ortaya çıkarmaktadır. Fakat her zaman için doğru yöntem, sonucu olumlu bir şekilde uygulanan yöntemlerdir. Bu nedenle sorunların çözülebilmesi ve beklentilerin iyi bir verim içerisinde alınabilmesi için, tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır konusunda her yöntemi denememek gerekmektedir. Çünkü gider borularının bir dayanma kapasitesi ve kullanım ömrü bulunmaktadır.

  • Sürekli kimyasal açıcılar kullanılırsa,
  • Birçok yöntem sürekli olarak denilirse,
  • Sert cisimler gider borusuna sokularak tuvalet tıkanıklığı açılmaya çalışılırsa,

bir çok sorunu da beraberinde getirecektir. Bu nedenle tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna uygun bir yolun bulunması gerekmektedir. Böylece daha etkili bir sağlam adımlar atılarak, yaşanabilecek sorunlarda ortadan kaldırılacaktır. Yine de her zaman doğru bilinçlenmeyi sağlamak, yüzeysel hizmet veren tesisatçıların kalitesiz işçiliklerinde de sizleri uzak tutacaktır. Çünkü olumsuz sonuçlar almadan tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna etkili bir cevap verebilmek gerekmektedir.