• Facebook Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Youtube Sayfamız
  • Gplus Sayfamız

Su Kaçağı Bulma

Kırmadan dökmeden elektronik cihazlar ile su kaçaklarının yerini noktasal tespit ediyor ve tamiratını garantili olarak yapıyoruz.

 Su Kaçağı Bulma

 

Son teknoloji ekipmanlar yardımıyla atık su giderlerinde ve temiz su tesisatlarında meydana gelen su kaçağını bulmak artık çok kolay. Bu cihazlarla sunduğumuz hizmetlerde tüm su kaçakları kırıp dökmeden tespit edilir. Su tesisatı kaçak bulma hizmetimizden yararlanarak, makul fiyatlarla, tadilat gerekmeden su kaçağınızı onarabiliriz.

Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında çoğumuz en yakındaki tesisatçıya başvururuz. Fakat, gerekli ekipmanlardan yoksun olan normal bir su tesisatçısı kaçağın ana kaynağını bulana kadar fayansları ve zemini belki de komple kırmak zorundadır. Siz de buna katlanmak durumunda kalırsınız.

Su kaçağı konusunda profesyonel bir firmadan hizmet almadığınız sürece evinizin şantiyeye dönmesine razı olmalısınız.

 

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kameralı Su Kaçak Cihazı

Özellikle gider borularındaki su kaçağını bulmak kameralı su kaçak cihazları ile tespit edilir. Gider borusunun içine salınan kamera sayesinde borudaki çatlak ve kırıklar tespit edilir. Görüntüler bilgisayar ortamında uzman ekipler tarafından değerlendirilerek, onarım yöntemleri belirlenir.

Su kaçağı bulma konusunda yeterli ekipman ve donanıma sahip olan ekibimiz günün hangi saati olursa olsun yanınızdadır.

 

Cihazla Su Kaçağı Tespiti En Güvenli Yöntemdir

Su kaçakları için özel olarak tasarlanan cihazları kullanan ekibimiz, kameralı görüntüleme, akustik dinleme ve detektörlü cihazlarla kontrol ve onarım işlemi yapmaktadır.

Kapalı alanlarda meydana gelen su kaçakları dışında geniş alanlarda meydana gelen su kaçakları da kolayca tespit edilmektedir. Bahçenizde bulunan sulama sistemi borularındaki kaçaklar yerin iki metre altına kadar kazmadan tespit edilir.

Modern cihazlarımız sayesinde yaşadığınız su kaçağı sorunu kısa bir süre içinde ortadan kaldırılır.