• Facebook Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Youtube Sayfamız
  • Gplus Sayfamız

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemleri binaları içten içe çürüten, önlem alınmadığında çok daha büyük problemler yaratan bir tesisat sorunudur. Yıllardır işin ehli olmayan kişiler tesisatçılık adı altında evleri kırıp döktüler; bu sebeple kolayca giderilebilecek küçük su kaçakları büyük problemler haline geldi. Su kaçağı, çoğu zaman, tavanda terleme, su damlaması, duvardan su sızması ve sıva kabarıklığı olarak belirti gösterir.

 Su Kaçağı Tespiti

 

Üst Kattan Sızan Su

Banyonuza sızan su ve özellikle bu suyun pis giderden gelme ihtimali sizler tedirgin eder. Alt kata sızan sular komşuluk ilişkilerinizi de bozar. Küvet kırma, tüm fayansları kırıp yeniden yaptırma, gereksiz değişen gider boruları ve temiz su boruları gibi tadilat masrafları yüzünden de alt kata sızan su problemi sizin için bir kâbusa dönüşebilir. Kimi zaman banyodaki fayanslar kırılır, bazı borular değişir, yeniden yapılır ama yine de alt kata sızan su sızıntısı giderilemez. İç sıvaların kalınlığı ve sağlam izolasyon yüzünden kaçaktan sızan su, tam kaçağın olduğu yerden değil de fırsat bulduğu yerden belirti verir.

Su kaçağının belirti verdiği yerlerden kırılan fayansların ve onarılan boruların da su kaçağına faydası olmaz aksine alt kata sızan su devam eder ve banyonuz defalarca kırılır. Bizler profesyonel tesisat çözümlerimiz ile alt kata sızan su problemlerinizde sizi kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Su kaçağını belirti veren yeri kırarak değil, akıllı dedektörler ve boru içlerine giren kameralı görüntüleme sistemleriyle tespit ediyoruz.

 

Duvardan Su Sızması

 

Zamanla eskiyen, küflenen borular su sızdırır. İçten içe duvarların içini de çürütür. Sıva kabarıklığı, duvarda renk değişimi ve rutubet kokusu ile kendisini belli eden bu sızıntının tam yerini tespit etmek her zaman mümkün olmayabilir. Bu durumda da duvardaki sızıntıyı, sızan yerden kırmak ve su kaçağını tamir etmek mümkün olmayabilir. Boşa kırılan duvarlar size masraf çıkarır. Rem-Ar'ın profesyonel eleman kadrosu duvarlarınızın içini dedektörler ile dinler ve sızıntıyı noktasal olarak tespit eder. Nokta atışı ile tespit edilen su kaçağı ve su sızıntısı, kolayca onarılır.

 

Su Kaçağı Bulma

Rem-Ar, su kaçağı bulmak için evinizin tüm fayanlsarını kıran ustalardan sizi kurtarıyor. Kaynağı bilinmeyen su kaçakları yüksek su faturaları ödemenize neden olur. Tavanda ve fayanslarda damlama, terleme ve kabarıklık olarak beliren su kaçağı problemi yanında, iç borulardan kaynaklanan su kaçağı problemi bazen dışarıya hiç belirti vermez. İç sıva izolasyonu güçlüyse su kaçağı binanın iç kısmında ilerler ve tahmin edemeyeceğiniz yerlerden açığa çıkar. Tüm vanalarınızı kapatın ve su saatinizi gözlemleyin. Hala dönüyorsa ve saatte sorun yoksa tesisatta gizli su kaçağı vardır.

 

Gizli Su Kaçağı Nedir ? 

Tüm vanalarınız kapalıyken ilerleyen su saati, binanızın iç borularında bir kırılma ya da çatlak olma ihtimalini gösterir. Çoğu zaman hiç bir belirti vermez. Bazen evlerinizdeki hafif rutubet kokusu, hafifçe dökülen sıva, gizli su kaçağına işaret etse de gizli kaçaklar binayı içten çürütürler. Rem-Ar görülemeyen ama faturada kendini gösteren gizli su kaçağınızı size zahmet vermeden bulur. Basit yöntemlerle kırıp dökerek değil, son teknoloji cihazlar ve profesyonel kadrosu ile sizlere hiç bir problem yaşatmadan!

 

Su Kaçağı Tespiti

Tüm su kaçaklarının, su sızıntılarının kaynağını kolayca buluyoruz. Uzun süren su kaçağı tespiti işlemleri gözünüzü korkutmasın. Rem-Ar tüm sıhhi tesisat problemlerinizde olduğu gibi su kaçağı tespiti işleminde de size ekonomik olarak en uygun ve en etkili yöntemlerle geliyor. Evinizi talan eden, çuvallar dolusu toz toprak taşımanıza sebep olan, günlerce sizi esir eden ve birçok tadilat masrafı çıkaran eski usül tesisatçı kâbusunuz bizimle sona eriyor. Bize ulaşın ve tüm tesisat sorunlarınızın nasıl kolayca çözülebildiğini görün…

 

Kırmadan Su Kaçağı Bulma


Kirli su giderlerinde ve temiz su tesisatınızdaki su kaçağı probleminize kesin ve güvenilir çözümler buluyoruz. Rem-Ar sıhhi tesisat çözümlerinde profesyonel ekibi ve kullandığı teknolojik cihazlarla size kısa sürede su kaçağınızı zahmetsizce bulmanın garantisini veriyor. Kırılan banyo, tuvalet ve tespit işlemi sırasında zarar gören boru ve giderler mazide kalıyor. Bize ulaştığınızda ekibimiz kısa süre içerisinde gelir ve tüm tesisatınızı cihazlarla kontrol eder. İç borulardaki arızalar, tıkanan borular, su akışını yavaşlatan giderler tek tek dinlenir ve kameralarla görüntülenir.

Tahmin yoluyla değil, kesin bilgiyle işe koyuluyoruz. Sorunun kaynağını tespit ederek size bilgi veriyoruz. İstendiği takdirde su kaçağı arızası sadece işaretli yerdeki fayans yerinden çıkarılarak onarılıyor. Biz su kaçağı tespitini sorunsuz olarak yapıyor, kırmadan su kaçağı buluyoruz. Rem-Ar sizi günler süren su kaçağı bulma sıkıntısından, çuvallarla harfiyat taşıma külfetinden ve yenilenen banyo, tuvalet, küvet ve fayans tadilat masrafından kurtarıyor.

 

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Rem-Ar eski yöntem su kaçağı tespiti yöntemlerini çoktan geride bıraktı. Banyonuzu kırıp defalarca yenilenen fayans ve banyo dolabı, tuvalet, banyo küveti masrafları sizi korkutmasın. Ekibimiz tüm tesisatınızı dinler ve tüm boruların için kamerayla görüntüleyerek hasarlı, kırılmış sorun yaratan yerleri tespit eder. Tahmini yöntemlerle değil görerek tespit yapar ve defalarca onarım yapmaya gerek kalmaz. Kameralı su kaçağı ile tespit edilen su kaçağı problemi kolayca onarılır ve günler süren tadilat derdiniz yok olur.

Su kaçağını ister temiz su giderlerinden, isterse dış giderlerden sorunu kolayca tespit ediyoruz. Rem-Ar kalifiye eleman kadrosu ile haftanın her günü size hizmet verir. Arzu ettiğiniz gün ve saatte gelerek size profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti verir. Bize ulaşın, tüm sıhhi tesisat sorunlarınızı hızlı ve garantili şekilde çözelim…

 

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Rem-Ar, önceden kullanılan su kaçak tespit yöntemlerinin yerine garantili ve kesin çözüme ulaştıran su kaçak tespit yöntemleri kullanıyor. Gizli ve açık tüm su kaçakları ve su sızıntılarını kolayca tespit ediyoruz. Bizi aradığınızda profesyonel ekibimiz adresinize su kaçak tespit cihazı ile birlikte gelir, tüm tesisatınızı kontrol eder ve sorunun kaynağını bulur. Su kaçak tespit cihazı belirti vermeyen ve içe doğru su sızıntısı yapan kaçakları da bulur ve ekibimiz size o anki arızanın dışında yakın zamanda oluşabilecek tüm tesisat sorunları hakkında da bilgi verir.