• Facebook Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Youtube Sayfamız
  • Gplus Sayfamız

Su tesisatında sızdırmazlık

Su tesisatı, su sızdıntısının önlenmesi, ve tam sızdızdırmazlık son derece önemlidir Döşeme ve şap altındaki,su sızıntısı telafisi çok zordur.

 Su tesisatında sızdırmazlık

  temiz su tesisatı,su sızıntısı su borusunda ve ek parçalrında meydana gelir.Tesisat boruları plastik olduğu için,kaynak bölgelerinde oluşur . Su kaçağı, tespiti işleminden sonrasu kaçağı varsa ,kaynak tamiri yapılır. Su tesisatı armatür ve muslukların montajı yaparken.Tesisatın dişli  kısmı su sızıntısı,oluşmaması için  sızdırmazlık malzemelieri kullanılmalıdır. Teaiastın sızdırmazlğığı için , geçmiş zamanlarda keten daha  sonra teflon bant kullanılıyordu. Günümüzde bu malzemeler ,tercih edilmiyor.Sanayiide kullanılan civata ve somun sabitleyici,kimyasallar ,su sızdırmazlığı için daha fazla tercih ediliyor.Sızdırmazlık kimyasalları,,tesisat işlerinde büyük avantajlar sağlıyor.

 Güvenli tesisat montajı,İşçilikten tasarruf. Tam su sızdızmazlığı.GÜç tasarfu.Sızdırmazlık kimyasalı,tesisat sektöründe ciddi yenilik sağlamış .Kendisini kabul ettirmiş,yenilikçi bir üründür.